» Vana Ceketi

Yüksek Isıya Dayanıklı izolasyon ceketlerimiz ile ihtiyacınız olan uzmanlığı ve servisi sunuyoruz. 1260 C ye kadar sıcaklıklarda her türlü vana ve flanşlarla endüstriyel fırınların izolasyonlarında kullanılır.

Tanrıverdi Marine,Enerji tasarrufu sağlayan yüksek ısı tekstillerinden imal, yüksek ısı izolasyon Vana ve Armatür Ceketleri, Egzoz izolasyon Ceketleri, Soğuk Hat İzolasyon Ceketleri, İş Güvenliğimalzemeleri ve Sızdırmazlık elemanları konularında faaliyet göstermektedir.

Yapılan araştırmalar sonucunda yüksek bir paya sahip olan Enerji Kayıplarının işletmeler tarafında azımsanmayacak bir maliyet oluşturduğu saptanmıştır. Söz konusu maliyetlerin artışı ile enerji tasarrufuna verilen önem her geçen gün artış göstererek bizleri konusunda sizlerle buluşturan en önemli unsur halini almıştır.. TanrıverdiMarine yaptığı projelerde müşterilerinin yüksek oranda tasarruf sağlamalarına yardımcı olarak çözüm ortağı olma yolunda ilerlemiştir.Sürekli gelişen teknolojiyi yakından takip ederek yeni ürünlere Ar-Ge sinde yer vermekte olup, Siz müşterilerine enAlternatif çözüm yolları sunmaktadır.

Uluslararası markaları bir araya getirerek kanserojen madde içermeyen ürünlerden imal edilen sıcak ve soğuk hat ceketleri, çevreyi koruma bilincini de sahiplenerek bunu kendine ilke edinmiştir.Vizyonu,Teknik önceliği sağlayarak Araştırma ve Geliştirmeye yaptığımız yatırımlar ile müşterilerimizin ihtiya larına yönelik yeni fikirler geliştirerek farklı çözüm yolları üretebilmektir.

Tüm hakları saklıdır. Copyright © 2015 - Tanrıverdi Marine Web Tasarım Data1